Youtube Video İzlenme Paketleri

YouTube Kanalınız için Kolaylıkla Video İzlenme Satın Alabilirsiniz. Kaliteli ve Organik Youtube Video İzlenme Satın Alarak Trendlerde Yerinizi Alın. Etkileşiminiz artsın ve yükselişe geçin.

Youtube
500 Video İzlenme
 • %100 Türk ve Gerçek İzlenme
 • 0-12 saat içinde başlar. 24 saat içinde yansır.
 • Ortalama 20-40 saniye izlenme süresi.
 • Ömür Boyu Garantili - Telafili
20.00₺
Satın Al
Youtube
750 Video İzlenme
 • %100 Türk ve Gerçek İzlenme.
 • 0-12 saat içinde başlar. 24 saat içinde yansır.
 • Ortalama 20-40 saniye izlenme süresi.
 • Ömür Boyu Garantili - Telafili
25.00₺
Satın Al
Youtube
1.000 Video İzlenme
 • %100 Türk ve Gerçek İzlenme.
 • 0-12 saat içinde başlar. 24 saat içinde yansır.
 • Ortalama 20-40 saniye izlenme süresi.
 • Ömür Boyu Garantili - Telafili
35.00₺
Satın Al
Youtube
1.500 Video İzlenme
 • %100 Türk ve Gerçek İzlenme.
 • 0-12 saat içinde başlar. 24 saat içinde yansır.
 • Ortalama 20-40 saniye izlenme süresi.
 • Ömür Boyu Garantili - Telafili
40.00₺
Satın Al
Youtube
2.500 Video İzlenme
 • %100 Türk ve Gerçek İzlenme.
 • 0-12 saat içinde başlar. 24 saat içinde yansır.
 • Ortalama 20-40 saniye izlenme süresi.
 • Ömür Boyu Garantili - Telafili
55.00₺
Satın Al
Youtube
5.000 Video İzlenme
 • %100 Türk ve Gerçek İzlenme.
 • 0-12 saat içinde başlar. 24 saat içinde yansır.
 • Ortalama 20-40 saniye izlenme süresi.
 • Ömür Boyu Garantili - Telafili
99.00₺
Satın Al

YouTube İzlenme Paketleri

YouTube izlenme sayısı arttırma siteleri arasında güvenilir bir sosyal medya hizmetleri sitesi Takipçi Makinesi ile YouTube trendlere nasıl girilir, Youtube fenomeni nasıl olunur, Youtube fenomeni olmak için gibi internet aramaları yapma derdinden kurtulmaya ne dersiniz? YouTube kanalınızı yükseltmek için bot olmayan izlenmelerle organik bir şekilde trendlere yükselip fenomen olma yolunda ilerleyin.

Youtube İzlenme Sayısı Arttırma Paketlerimiz:

 

 • Youtube 500 Video İzlenme Satın Al

 • Youtube 750 Video İzlenme Satın Al

 • Youtube 1000 İzlenme Satın Al

 • Youtube 1500 Video İzlenme Satın Al

 • Youtube 2500 Video İzlenme Satın Al

 • Youtube 5000 İzlenme Satın Al

 

YouTube İzlenme Adım Adım Nasıl Satın Alınır? 

 1. Youtube İzlenme Paketleri sayfamızda, yani yukarı kısımda istediğiniz Youtube izlenme paketini seçin. Paket seçerken paket detaylarımıza göz atmayı unutmayın.

 2. Paketi seçtikten sonra seçtiğiniz izlenme paketinin hemen alt kısmındaki mavi renkli “Satın Al” düğmesine tıklayın.

 3. Daha sonra video linkini gireceğiniz bir alan çıkacaktır. Bu alana Youtube izlenme/görüntüleme satın almak istediğiniz videonun linkini kopyala - yapıştır şeklinde yapıştırın.

 4. Sonraki sayfada adınız, telefonunuz ve e-posta bilgileriniz istenecektir. Sipariş takibi için bu bilgileri doğru şekilde doldurmanızı öneririz. (Kişisel bilgileriniz gizlilik sözleşmesi ile korunmaktadır.)

 5. Bir sonraki sayfaya geçtiğinizde ödeme adımına geçmiş olursunuz. Bu sayfada yalnızca nasıl ödeme yapmak istiyorsanız o ödeme yöntemini seçin ve “Ödemeye Geç” düğmesine tıklayın.

 6. Gelecek sayfada seçtiğiniz ödeme yöntemi doğrultusunda istenen bilgileri doldurunuz veya havale/eft seçtiyseniz ilgili bankayı seçip o şekilde ilerleyin.

 7. Ödeme tamamlanınca siparişiniz oluşturulacaktır.

YouTube İzlenme Paketi Siparişleri Ne Kadar Sürede Tamamlanır? İzlenme Süreleri Ne Kadar?

Youtube İzlenme Satın Al ucuz paketlerimiz arasında seçmiş olduğunuz izlenme paketinde siparişinizin kaç saat aralığında tamamlanabileceği yazmaktadır, satın alınan video izlenme pakete göre değişiklik gösterebilmektedir.

Youtube izlenme satın aldığınızda, her bir izlenme 20 sn ila 40 sn arası sürelerdedir. Dakika veya saat bazında hesap yapmak isterseniz ortalama 30 sn * satın aldığınız izlenme sayısı şeklinde hesaplayabilirsiniz.

 

YouTube İzlenme Arttırmak için Mutlaka Dikkat Etmeniz Gerekenler

Youtube kanalınızın izlenme veya görüntüleme sayısını arttırmaya çalışırken YouTube kanalınızdan veya videonuzdan olmamak için neleri yapmalı, neleri yapmamalısınız? 

Öncelikle bir soru soralım:

 • Videolarınız Türkiye sunucusu kullanarak Türkiye lokasyonlu IP üzerinden mi YouTube’a yüklüyorsunuz? Yani özetle videolarınızı Türkiye’den mi yüklüyorsunuz?

Videonuzu Türkiye sınırları içerisindeki bir IP adresinden yüklüyorsanız izlenme sayısını artırırken satın aldığınız izlenmelerin Türkiye lokasyonlu olması gerekmektedir. Türkiye lokasyonlu IP demek, videonuzun Türkiye içerisinde yer alan bir bilgisayar tarafından izlenmesi demektir. Bu durumda Türkiye’den YouTube sunucularına yüklenmiş olan bir videonun veya videoların yabancı IP’li izlenme sayısına sahip olması büyük risk taşımaktadır. YouTube algoritmaları tarafından bu durumun algılanması halinde ise videonuz incelenmek üzere yayına kapatılır.

Elbette ki Türkiye içerisinden yurtdışına yönelik video yayınlayabilirsiniz, YouTube algoritmaları bunu algılayabilir ve böyle bir durumda kanalınız zarar görmez. Fakat Türkiye’den yüklediğiniz videolarda algoritmalar doğrultusunda %100 yabancı IP’li izlenme videonuza zarar verecek ve hatta yayından kaldırılmasına veya kanalınızın kapanmasına sebep olacaktır.

Dolayısıyla YouTube Trendler’e girmenize yardımcı olmak için Takipçi Makinesi olarak biz %100 Türkiye lokasyonlu ve Gerçek İzlenme sağlıyoruz. Üstelik verdiğimiz reklamlar doğrultusunda Youtube video izlenme sayınızı organik olarak yükseltiyoruz. 

Bu konuda Youtube kanalını organik şekilde yükseltme veya büyütme için ekstra bir önerimiz mevcut. Youtube izlenme satın aldınız diyelim, kanalınızın hiç abonesi var mı? Eğer Youtube kanalınız sıfırsa, yani yepyeniyse ve hiç abonesi yoksa YouTube izlenme satın aldıktan sonra belli bir miktar da YouTube abone almanız gerekir. Henüz YouTube abone sayısını arttırmadıysanız %100 Türk ve organik takipçi/abone sağladığımız ucuz ve kaliteli Youtube Abone paketlerimize mutlaka göz atın.

Peki ya, Youtube beğeniler? YouTube kanalınızın abonesi var ve Youtube izlenme sayısı arttırma işlemini de başarıyla sonuçlandırdınız. YouTube videonuzun o kadar izlenmeye hiç beğenisi yoksa, o zaman yine YouTube algoritmaları devreye girer ve binlerce kişinin izlediği video nasıl beğeni almaz diye düşünür. Dolayısıyla YouTube alengirli bir iştir, belli sayıda YouTube izlenme satın al paketi aldıktan sonra bir abone sayınıza bir de video beğeni sayınıza bakmanızda fayda var, abone ve beğeni sayınızın YouTube video izlenme sayınıza kıyasla belirli bir yüzdesi (minimum %15- %20) olması gerekir.  

YouTube izlenme kasma amacıyla kullanılan Youtube İzlenme arttırma programı, youtube izlenme botu, ücretsiz youtube izlenme hilesi veya izlenme arttırma siteleri, taktikleri gibi botların yaptığı ucuz veya ücretsiz sağlanan programlar, işlemler, siteler veya benzeri yerler yalnızca YouTube kanalınızın güvenliğini tehdit etmekle kalmaz, aynı zamanda sizin kişisel verilerinizi de çalabilir. Bu tür hizmetler genellikle bot üzerinden otomatik izlenme sağladığı ve organik Türk abone ile bot olmayan gerçek Türk izlenme sağlayamayacakları için YouTube algoritmasına takılmanıza ve kanalınızın süresiz kapanmasına neden olabilir. Ucuz Youtube izlenme satın alma paketlerine güvenmeden önce bir kere daha düşünün.

 

YouTube İzlenme Arttırma Yöntemleri Nelerdir?

YouTube izlenme arttırma için en iyi yol güvenilir Youtube izlenme satın alma sitesinden izlenme paketi satın almaktır. Bu yöntem dışında başvuracağınız Youtube izlenme kasma, Youtube bot izlenme satın alma, Youtube izlenme hileleri ücretsiz gibi Youtube izlenme arttırma yöntemleri kesinlikle güvenilir değildir ve yukarıda da bahsettiğimiz gibi Youtube İzlenme Arttırmak için asla yapmamanız gerekenler arasında yer alır.

YouTube İzlenme Satın Alırsam Videom Silinir mi, Kanalım Kapatılır mı veya Zarar Görür mü?

Youtube izlenme satın aldığınızda size %100 Türk, Gerçek izlenme sağlamaktayız. Bunu da mümkün olduğunca organik şekilde yapmaktayız. Kaliteli hizmet sayesinde bot olmayan organik izlenme olarak video izlenme sayınızı arttırdığımız için Youtube kanalınız veya izlenme satın aldığınız YouTube videonuz hiçbir şekilde zarar görmez.

 

YouTube İzlenme Satın Almak Mantıklı Mı?

YouTube izlenme satın almak, Youtube izlenme paketi almak tamamen sizin karar vereceğiniz bir durumdur. Bizim görüşümüz mantıklı olduğu yönündedir. Organik, gerçek izlenme satın aldığınızda hiçbir şekilde zarar görmeden organik şekilde yükseleceğiniz için hem kanalınıza hem de videonuza bir ivme kazandırmış olursunuz. Youtube Trendler’e girme hayaliniz varsa da buna bir veya birkaç adım atmış olursunuz. Youtube izlenme satın almanın sizi hayalinize yaklaştırmaktan başka bir sonucu olmayacaktır.

 

YouTube İzlenme Satın Alma Sitesi TakipciMakinesi

Youtube izlenme satın almak için uzun yıllardır eksiksiz ve kaliteli hizmetiyle müşterilerimize hem ucuz hem de güvenilir ve kaliteli hizmet sunarak onları memnun etmek için çalışan TakipciMakinesi ekibi olarak kurumsal güvenilir Youtube izlenme satın alma siteleri arasında yer aldığımız için mutluluk duyuyoruz. 7/24 hizmet sağlıyor ve her türlü sorunuza en kısa sürede yanıt veriyoruz. 

Ödeme tercihi olarak ise Türkiye’de en yaygın kullanılan ve en güvenilir aracı ödeme kuruluşları olan PayTR ve Payguru ile çalışıyoruz. PayTR ile kredi/banka kartı ve havale/eft yöntemleri kullanarak Youtube izlenme satın alabileceğiniz gibi, bu opsiyonları kullanmak istemediğinizde veya mobil ödeme tercih ediyorsanız Payguru üzerinden mobil ödeme seçeneğini de kullanabilirsiniz. 

 • Youtube ucuz izlenme satın alma, Youtube Türk izlenme al, Youtube 1000 izlenme kaç tl, Youtube 500 görüntüleme kaç para, Youtube 1 000 000 izlenme kaç para, Youtube 10.000 izlenme kaç tl, Youtube 5000 izlenme paketi ne kadar, Youtube 4000 saat izlenme satın al, YouTube 100 izlenme satın al, Youtube 10 000 görüntülenme kaç tl, Youtube izlenme kasma 2021, Youtube izlenme paketi fiyatları, Youtube görüntüleme paketleri ne kadar.

3 Dakika Önce